Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Daniele – oferty mieszkań na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie dwupoziomowe Daniele

Daniele,warmińsko-mazurskie

99 000 zł55 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Na sprzedaż trzypokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2, położone w miejscowości Daniele, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko(Daniele + 14 km)

596 700 zł66,30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Olecko, ulica Gołdapska, 4-pokojowy apartament nr 22 W inwestycji klonova park na Mazurach Garbatych nad jeziorem Olecko Wielkie. Zdjęcia przedstawiają apartament o identycznym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Olecko

Olecko(Daniele + 14 km)

440 000 zł55,73 m² 7 895,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,73 m2, w nowym, dwupiętrowym bloku z windą, położonym w Olecku przy ulicy Słonecznej. Teren wokół bloku jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworna

Przerośl(Daniele + 20 km)

190 000 zł72,45 m² 2 622,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Nory(Daniele + 24 km)

1 300 zł53,50 m² 24,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nory | powiat olecki | gmina Wieliczki | do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,5 m2 położone na 1 piętrze bloku w spokojnej mazurskiej wsi. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko(Daniele + 14 km)

698 250 zł66,50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,5 m2, wykończone pod klucz znajdujące się w inwestycji Klonova Park w Olecku w sercu Mazur Garbatych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem

Nory(Daniele + 24 km)

75 000 zł26,20 m² 2 862,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nory | powiat olecki | gmina Wieliczki | na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,2 m2 położone na 1 piętrze bloku w spokojnej mazurskiej wsi. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Gołdapska

Olecko(Daniele + 14 km)

706 500 zł78,50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 1 (a4) - nowooddana inwestycja Oferujemy na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 78,5 m2. Lokal mieszkalny - idealny dla rodzin - znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł50,30 m² 2 385,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem i garażem - Olecko, blisko jeziora i centrum Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olecko(Daniele + 14 km)

2 300 zł59,70 m² 38,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Olecko, ulica Gołdapska, do wynajęcia nowe 3-pokojowy apartament W inwestycji klonova park - wysoki standard. Oferujemy do wynajęcia świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł92,69 m² 8 954,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament 92.69 m Z TARASEM 25 m Centrum Olecka Wysoki standard Garaż podziemny Na sprzedaż apartament o powierzchni użytkowej 77,6 m (92,69 m po podłodze), zlokalizowany przy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij